Kategoria: Adwokaci, prawnicy, politycy

kancelaria prawna nieruchomości

W obszarze specjalizacji naszego biura znajduje się m.in. obsługa prawna nieruchomości oraz wszystkich, związanych z nimi kwestii inwestycyjnych. Bąkowski Kancelaria Radcowska zapewnia swoich Klientom kompleksowe doradztwo, pełne wsparcie w trakcie przygotowywania dokumentów, nadzór nad kluczowymi transakcjami (w tym zarówno kupnem i sprzedażą, jak i dzierżawą czy najmem) etc. Reprezentujemy także naszych Klientów w sporach - uczestniczymy w negocjacjach oraz rozprawach. Podejmujemy się również obsługi wspólnot mieszkaniowych.

kancelaria adwokacka warszawa

Wsparcie kancelarii adwokackiej z Warszawy nie oznacza jedynie możliwości skorzystania z porady. To także możliwość nawiązania trwałej współpracy. Adwokat Eliza Kuna jest w stanie podjąć się prowadzenia spraw w zakresie karnym, cywilnym, gospodarczym - o różnym charakterze. Swoją opieką obejmuje zarówno Klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze. W przypadku firm - jest to pomoc zarówno doraźna, jak i trwała (konsultacje, przygotowywanie umów, dokumentów, kontrola ważnych regulacji oraz statutu).

Norwegia

Wiele przedsiębiorstw funkcjonujących na polskim rynku poszukuje możliwości dywersyfikacji swoich działań, a co za tym idzie rozpoczęcia działalności w innym kraju. Norwegia jest jednym z najpopularniejszych kierunków wybieranych przez rodzimych przedsiębiorców, głównie ze względu na przyjazne warunki dla nowo powstałych firm. BDT Viken to podmiot, który specjalizuje się w doradztwie podatkowym, księgowym, a także w audytowych finansowych. Nasze usługi kierujemy do podmiotów, które funkcjonują na polskim i skandynawskim rynku.

notariusz - Kraków Sobota

Wśród nas są osoby, które pilnie potrzebują pomocy prawnej. Wszystkich Państwa zaprasza nasza kancelaria notarialna. Kraków to miasto, w którym nas Państwo znajdą. Jesteśmy wykwalifikowanymi prawnikami, którzy skutecznie zajmą się każdą sprawą. Nie boimy się wyzwań. Dzięki nam będą Państwo mogli sporządzić różnego rodzaju dokumenty i pisma, które będą miały charakter urzędowy. Zadbamy o odpowiednie podejście prawne i poradę, która pomoże Państwu poczuć się pewnie i bezpiecznie. Zapraszamy do kontaktu.

Dyskryminacja w pracy

Odmienna orientacja seksualna, ograniczona sprawność fizyczna, wiek czy też podglądy polityczne są często przyczyną nierównego traktowania w różnych dziedzinach życia, także w miejscu zatrudnienia. Dyskryminacja w pracy może przyjąć formę pośrednią i bezpośrednią. Wszelkie jej przejawy należy zgłosić przedstawicielom związków zawodowych czy też Państwowej Inspekcji Pracy.