Kategoria: Adwokaci, prawnicy, politycy

kancelaria prawna nieruchomości

W obszarze specjalizacji naszego biura znajduje się m.in. obsługa prawna nieruchomości oraz wszystkich, związanych z nimi kwestii inwestycyjnych. Bąkowski Kancelaria Radcowska zapewnia swoich Klientom kompleksowe doradztwo, pełne wsparcie w trakcie przygotowywania dokumentów, nadzór nad kluczowymi transakcjami (w tym zarówno kupnem i sprzedażą, jak i dzierżawą czy najmem) etc. Reprezentujemy także naszych Klientów w sporach - uczestniczymy w negocjacjach oraz rozprawach. Podejmujemy się również obsługi wspólnot mieszkaniowych.

kancelaria adwokacka warszawa

Wsparcie kancelarii adwokackiej z Warszawy nie oznacza jedynie możliwości skorzystania z porady. To także możliwość nawiązania trwałej współpracy. Adwokat Eliza Kuna jest w stanie podjąć się prowadzenia spraw w zakresie karnym, cywilnym, gospodarczym - o różnym charakterze. Swoją opieką obejmuje zarówno Klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze. W przypadku firm - jest to pomoc zarówno doraźna, jak i trwała (konsultacje, przygotowywanie umów, dokumentów, kontrola ważnych regulacji oraz statutu).

Norwegia

Wiele przedsiębiorstw funkcjonujących na polskim rynku poszukuje możliwości dywersyfikacji swoich działań, a co za tym idzie rozpoczęcia działalności w innym kraju. Norwegia jest jednym z najpopularniejszych kierunków wybieranych przez rodzimych przedsiębiorców, głównie ze względu na przyjazne warunki dla nowo powstałych firm. BDT Viken to podmiot, który specjalizuje się w doradztwie podatkowym, księgowym, a także w audytowych finansowych. Nasze usługi kierujemy do podmiotów, które funkcjonują na polskim i skandynawskim rynku.

Kancelaria prawna Bydgoszcz

Pracujący w biurze zespół składa się z radców, aplikantów i pracowników administracyjnych. Kancelaria prawna działa na terenie Bydgoszczy. Oferta obejmuje doradztwo w sytuacjach, które dotyczą między innymi bankowości lub niewypłacalności spółek i firm. Pracownicy zajmują się także sprawami związanymi z rozwodami czy alimentami.

windykacja długów online

Wielu przedsiębiorców zmaga się z problemem niezapłaconych należności. Windykacja długów online to uproszczony proces, który pozwala skutecznie odzyskać pieniądze. Wystarczy zalogować się w portalu i wgrać faktury, a system będzie automatycznie wysyłał monity i sporządzi harmonogram spłat. Przekonaj się, jakie to proste.

Prawo budowlane Rzeszów

Jednym z obszarów działalności kancelarii jest prawo budowlane. W ramach świadczonej pomocy na terenie Rzeszowa realizowana jest obsługa wspólnot mieszkaniowych, inwestycji deweloperskich czy osób indywidualnych, a także spraw związanych z dochodzeniem przez przedsiębiorstwa roszczeń za wykonane roboty.