Kategoria: Biuro i pieniądze

faktoring dla małych firm

Nasza doświadczona firma oferuje Państwu usługę, jaką jest faktoring. Katowice to miasto, gdzie znajduje się nasz oddział, który sprosta nawet najbardziej wysublimowanym zapotrzebowaniom. W zakres naszych usług wchodzi również pomoc w wyborze odpowiedniego produktu. Jednym z nich jest faktoring z regresem, który pozwala do końca utrzymać bezpieczeństwo transakcji. Często wiąże się on także z nabyciem polisy ubezpieczenia należności. Ponadto zapewnia płynność finansową Państwa firmy oraz ułatwia pozyskanie nowych środków na rozwój działalności.

biura rachunkowe kraków

Jeśli potrzebne są Wam profesjonalne i doświadczone biura rachunkowe Kraków jest miastem, gdzie znajdziecie nasza siedzibę. Nasi specjaliści będę w regularny i zgodny z obecnie obowiązującymi przepisami prawa tworzyli dla Was wybrane dokumentacje. Zajmujemy się tworzeniem ksiąg handlowych czy skarbowych.

Gotowe spółki z oo

Chciałbyś rozwinąć swoje przedsiębiorstwo? Skorzystaj z naszego profesjonalnego wsparcia. Dime Office oferuje gotowe spółki z o. o., które nie posiadają przeszłości gospodarczej, są zatem gotowe do wsparcia Twojej własnej działalności. Posiadają wszelkie niezbędne numery, w tym REGON, KRS oraz NIP, a także rejestrację VAT i VAT-UE. Pomożemy Ci w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności, w tym spotkania z notariuszem oraz podpisania potrzebnych umów. Do tego w cenie otrzymasz wirtualne biuro oraz osobny adres z doskonałą lokalizacją w Warszawie, Poznaniu lub Katowicach.

Przechowywanie dokumentacji

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym porządkowaniem oraz archiwizowaniem dokumentów w firmach oraz instytucjach. Korzystamy z najnowocześniejszych metod archiwizacji oraz przechowywania różnego rodzaju papierów, dzięki czemu możemy zagwarantować pełne bezpieczeństwo, porządek, efektywność, a także poufność. Dzięki naszym działaniom Państwa firma będzie działała sprawniej i szybciej, nie tracąc czasu na wielogodzinne poszukiwania konkretnego pisma. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Sprzedaż spółki z o.o

Istnieje wiele działań, które pozwalają całkowicie zmienić sposób funkcjonowania i kierunek rozwoju przedsiębiorstwa. Jednym z nich jest również sprzedaż spółki. Jednak aby tego dokonać należy przeprowadzić dokładną analizę ryzyka i prognozę zysków. Warto w tej kwestii zaufać specjalistom, którzy nie tylko zajmą się pozyskanie odpowiedzialnego inwestora, ale dokonają także rzetelnej wyceny wartości firmy. Pomoże to dokonać transakcji na najkorzystniejszych dla państwa warunkach i przy jak najmniejszym ryzyku.

rejestracja spółki z o.o

W jaki sposób ograniczyć do minimum czas niezbędny na zakładanie własnej działalności? Najlepszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest podjęcie współpracy z ekspertami. Rejestracja spółki z o.o. wymaga bowiem wiedzy oraz podjęcia odpowiednich kroków formalnych. Nawet najmniejsza pomyłka może oznaczać dłuższy okres rozpatrywania wniosku. Dlatego też nie mogło zabraknąć tej usługi w ofercie Grand Nova. Kontaktując się z nami mogą nam Państwo powierzyć w pełni to zadanie. Zadbamy także o inne udogodnienia.

Międzynarodowe prawo podatkowe

Nasza kancelaria prowadzi usługi dotyczące pozyskiwania świadczeń i zwrotów. Jako WTS Saja należymy do grupy doradczej działającej na terenie Europy, Azji i USA. Interesuje nas międzynarodowe prawo podatkowe. Wspieramy klientów w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych, obsługujemy procesy przejęć i przekształceń zysków kapitałowych, optymalizujemy dochody, a także pomagamy w kwestiach dotyczących rezydencji dla osób prawnych i fizycznych. Zajmujemy się również informowaniem obcokrajowców o zmianach w prawie.

Porady podatkowe

Kompleksowe porady podatkowe dostępne są w ofercie kancelarii z Wrocławia. Specjaliści udostępniają swoim klientom narzędzie o nazwie VAT Checker, które umożliwia weryfikację aktualnego statusu przedsiębiorcy jako czynnego płatnika i potencjalnego kontrahenta. To skuteczne wsparcie dla twojego biznesu.