Kategoria: Biuro i pieniądze

Przechowywanie dokumentacji

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym porządkowaniem oraz archiwizowaniem dokumentów w firmach oraz instytucjach. Korzystamy z najnowocześniejszych metod archiwizacji oraz przechowywania różnego rodzaju papierów, dzięki czemu możemy zagwarantować pełne bezpieczeństwo, porządek, efektywność, a także poufność. Dzięki naszym działaniom Państwa firma będzie działała sprawniej i szybciej, nie tracąc czasu na wielogodzinne poszukiwania konkretnego pisma. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

rejestracja spółki z o.o

W jaki sposób ograniczyć do minimum czas niezbędny na zakładanie własnej działalności? Najlepszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest podjęcie współpracy z ekspertami. Rejestracja spółki z o.o. wymaga bowiem wiedzy oraz podjęcia odpowiednich kroków formalnych. Nawet najmniejsza pomyłka może oznaczać dłuższy okres rozpatrywania wniosku. Dlatego też nie mogło zabraknąć tej usługi w ofercie Grand Nova. Kontaktując się z nami mogą nam Państwo powierzyć w pełni to zadanie. Zadbamy także o inne udogodnienia.

Międzynarodowe prawo podatkowe

Nasza kancelaria prowadzi usługi dotyczące pozyskiwania świadczeń i zwrotów. Jako WTS Saja należymy do grupy doradczej działającej na terenie Europy, Azji i USA. Interesuje nas międzynarodowe prawo podatkowe. Wspieramy klientów w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych, obsługujemy procesy przejęć i przekształceń zysków kapitałowych, optymalizujemy dochody, a także pomagamy w kwestiach dotyczących rezydencji dla osób prawnych i fizycznych. Zajmujemy się również informowaniem obcokrajowców o zmianach w prawie.

Nagłośnienie konferencyjne

Jeżeli planujesz wydarzenie, na którym obecne będzie dużo osób i wszystkie będą musiały dobrze słyszeć wystąpienia, to proponujemy nagłośnienie konferencyjne. Dzięki niemu każda z występujących osób będzie mówić głośno i wyraźnie. Wynajmujemy mikrofony, miksery oraz kolumny dźwiękowe, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

odszkodowania

Prawdą jest, iż istnieje wiele okoliczności, w których należność finansowa za różnego typu wypadki jest jak najbardziej uzasadniona. Bowiem, to właśnie ta forma rekompensaty za poniesione krzywdy może okazać się jedyną odpowiednią. Kancelaria odszkodowawcza Paktus jest odpowiedzią dla wszystkich tych, którzy biją się o swoje prawa z ubezpieczycielem. Pomagamy w prowadzeniu spraw związanych ze szkodami osobowymi, majątkowymi, wypadkami komunikacyjnymi, błędami medycznymi oraz zdarzeniami w rolnictwie.

Programowanie ea

Jeśli chcesz być obecny na giełdzie przez 24/7, a jednocześnie nie zamierzasz śledzić kursów akcji każdego dnia, zwróć się do nas. Programowanie EA to coś, na czym doskonale się znamy: wprowadzimy odpowiednie dane i dopilnujemy, by Twój program komputerowy inwestował dokładnie tak, jak tego chcesz - bez Twojego udziału i przez cała dobę.