Kategoria: Biuro i pieniądze

Przechowywanie dokumentacji

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym porządkowaniem oraz archiwizowaniem dokumentów w firmach oraz instytucjach. Korzystamy z najnowocześniejszych metod archiwizacji oraz przechowywania różnego rodzaju papierów, dzięki czemu możemy zagwarantować pełne bezpieczeństwo, porządek, efektywność, a także poufność. Dzięki naszym działaniom Państwa firma będzie działała sprawniej i szybciej, nie tracąc czasu na wielogodzinne poszukiwania konkretnego pisma. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Międzynarodowe prawo podatkowe

Nasza kancelaria prowadzi usługi dotyczące pozyskiwania świadczeń i zwrotów. Jako WTS Saja należymy do grupy doradczej działającej na terenie Europy, Azji i USA. Interesuje nas międzynarodowe prawo podatkowe. Wspieramy klientów w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych, obsługujemy procesy przejęć i przekształceń zysków kapitałowych, optymalizujemy dochody, a także pomagamy w kwestiach dotyczących rezydencji dla osób prawnych i fizycznych. Zajmujemy się również informowaniem obcokrajowców o zmianach w prawie.

Nagłośnienie konferencyjne

Jeżeli planujesz wydarzenie, na którym obecne będzie dużo osób i wszystkie będą musiały dobrze słyszeć wystąpienia, to proponujemy nagłośnienie konferencyjne. Dzięki niemu każda z występujących osób będzie mówić głośno i wyraźnie. Wynajmujemy mikrofony, miksery oraz kolumny dźwiękowe, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

odszkodowania

Prawdą jest, iż istnieje wiele okoliczności, w których należność finansowa za różnego typu wypadki jest jak najbardziej uzasadniona. Bowiem, to właśnie ta forma rekompensaty za poniesione krzywdy może okazać się jedyną odpowiednią. Kancelaria odszkodowawcza Paktus jest odpowiedzią dla wszystkich tych, którzy biją się o swoje prawa z ubezpieczycielem. Pomagamy w prowadzeniu spraw związanych ze szkodami osobowymi, majątkowymi, wypadkami komunikacyjnymi, błędami medycznymi oraz zdarzeniami w rolnictwie.

Programowanie ea

Jeśli chcesz być obecny na giełdzie przez 24/7, a jednocześnie nie zamierzasz śledzić kursów akcji każdego dnia, zwróć się do nas. Programowanie EA to coś, na czym doskonale się znamy: wprowadzimy odpowiednie dane i dopilnujemy, by Twój program komputerowy inwestował dokładnie tak, jak tego chcesz - bez Twojego udziału i przez cała dobę.

Upadłość dewelopera

Zajmujemy się doradztwem we wszystkich sprawach, z którymi wiąże się upadłość dewelopera. Świadczymy pomocą prawną w przypadku niewypłacalnośći przedsiębiorcy. Pomagamy klientom znaleźć sposób na odzyskanie wkładu finansowego. Doradzamy również bankom, które finansowały działalność przedsiębiorcy oraz podwykonawcom robót budowlanych.

Agencja rekrutacyjna Szczecin

Nasza agencja rekrutacyjna to miejsce, gdzie możecie zgłosić swój życiorys i odnaleźć interesującą Was pracę. Znajdziecie u nas liczne oferty, które pozwolą Wam rozwijać swoje umiejętności i zyskiwać dodatkowe kompetencje zawodowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszych przedstawicielami, którzy pomogą Wam w poszukiwaniach.

Kredyt gotówkowy Sosnowiec

Nasza kancelaria oferuje pomoc osobom, które potrzebują zastrzyku gotówki. Jeśli interesuje Cię kredyt gotówkowy, skontaktuj się z nami. W biurze w Sosnowcu ekspert finansowy pomoże Ci w uzyskaniu dodatkowych środków. Udzieloną pożyczkę przelejemy natychmiastowo na Twoje konto bankowe. Z naszych usług możesz skorzystać nawet przy niskim scoringu.

Co-packing

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele zależy od prawidłowo zaplanowanych i przeprowadzonych procesów logistycznych. Dlatego też jedną z usług, które oferuje profesjonalny zespół LeanLogis NEW jest copacking. Przyjmując zlecenia od naszych Klientów zawsze dbamy o ich terminową realizację. Nie zapominamy również o zachowaniu szczególnej uwagi względem wysokiej jakości naszej pracy. W ten sposób jesteśmy w stanie przyczyniać się do sprawnego rozwoju wielu polskich przedsiębiorstw. Zachęcamy do bliższego poznania naszej oferty współpracy.