Kategoria: Biuro i pieniądze

Przechowywanie dokumentacji

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym porządkowaniem oraz archiwizowaniem dokumentów w firmach oraz instytucjach. Korzystamy z najnowocześniejszych metod archiwizacji oraz przechowywania różnego rodzaju papierów, dzięki czemu możemy zagwarantować pełne bezpieczeństwo, porządek, efektywność, a także poufność. Dzięki naszym działaniom Państwa firma będzie działała sprawniej i szybciej, nie tracąc czasu na wielogodzinne poszukiwania konkretnego pisma. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Sprzedaż spółki z o.o

Istnieje wiele działań, które pozwalają całkowicie zmienić sposób funkcjonowania i kierunek rozwoju przedsiębiorstwa. Jednym z nich jest również sprzedaż spółki. Jednak aby tego dokonać należy przeprowadzić dokładną analizę ryzyka i prognozę zysków. Warto w tej kwestii zaufać specjalistom, którzy nie tylko zajmą się pozyskanie odpowiedzialnego inwestora, ale dokonają także rzetelnej wyceny wartości firmy. Pomoże to dokonać transakcji na najkorzystniejszych dla państwa warunkach i przy jak najmniejszym ryzyku.

rejestracja spółki z o.o

W jaki sposób ograniczyć do minimum czas niezbędny na zakładanie własnej działalności? Najlepszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest podjęcie współpracy z ekspertami. Rejestracja spółki z o.o. wymaga bowiem wiedzy oraz podjęcia odpowiednich kroków formalnych. Nawet najmniejsza pomyłka może oznaczać dłuższy okres rozpatrywania wniosku. Dlatego też nie mogło zabraknąć tej usługi w ofercie Grand Nova. Kontaktując się z nami mogą nam Państwo powierzyć w pełni to zadanie. Zadbamy także o inne udogodnienia.

Międzynarodowe prawo podatkowe

Nasza kancelaria prowadzi usługi dotyczące pozyskiwania świadczeń i zwrotów. Jako WTS Saja należymy do grupy doradczej działającej na terenie Europy, Azji i USA. Interesuje nas międzynarodowe prawo podatkowe. Wspieramy klientów w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych, obsługujemy procesy przejęć i przekształceń zysków kapitałowych, optymalizujemy dochody, a także pomagamy w kwestiach dotyczących rezydencji dla osób prawnych i fizycznych. Zajmujemy się również informowaniem obcokrajowców o zmianach w prawie.