Kategoria: Dieta i catering

Wypożyczalnia gastronomiczna

Jak zorganizować huczne wesele lub duży bankiet w plenerze nie posiadając niezbędnego wyposażenia? Proponujemy zajrzeć do oferty wypożyczalni sprzętu gastronomicznego w Warszawie, gdzie w atrakcyjnych cenach udostępniamy nie tylko zastawę stołową, ale też urządzenia do podgrzewania i przechowywania gorącego bufetu. Dysponujemy bogatą bazą produktów, które można zamawiać również online. W ofercie wypożyczalni gastronomicznej można znaleźć kieliszki do serwowania rozmaitych alkoholi, miski i tace kelnerskie.

Pizzerie Opole

Nasz lokal z pewnością zauroczy miłośników dobrej kuchni, a także wielbicieli spędzenia czasu na świeżym powietrzu, co zapewnia kaskada wodna zlokalizowana w sąsiedztwie budynku. Nasze pizzerie w Opolu serwują potrawy przyrządzone według tradycyjnych włoskich receptur, czyli bez mleka, cukru, a także jajek.

Obiady domowe

Kotlet drobiowy panierowany z ziemniakami i surówką, szare kluski z boczkiem i kapustą zasmażaną, a także gołąbek w sosie pomidorowym z ziemniakami. W naszej kuchni znajdziesz smaczne obiady domowe, w niskich cenach. Z myślą o Was tworzymy polskie dania, które swoim smakiem przypominają dzieciństwo i przysmaki szykowane przez mamę lub babcię.