Kategoria: Kluby fitness

Nike Mercurial Victory

Chcesz jak najlepiej przygotować się do meczu? Zależy Ci na tym, aby pobyt na murawie był dla Ciebie prawdziwą przyjemnością i nie powodował lęku o to, że możesz doznać kontuzji czy urazów? Jeżeli tak, to koniecznie musisz właściwie przygotować się do podejmowanej aktywności fizycznej. W szerokim asortymencie przygotowanym przez sklep internetowy prowadzony przez firmę FULSPORT S.C. znajdziesz m. in. buty Mercurial Victory, które doskonale zabezpieczają stopę przed złym ustawieniem i zapewniają jej stabilność.

York Fitness

W naszej ofercie znaleźć można praktyczne i niezawodne akcesoria sportowe marki York Fitness. Polecamy m.in. wspaniałe, nowoczesne i bardzo wytrzymałe ławki treningowe. W naszym sklepie zakupić można również atlasy, steppery oraz bieżnie. Jeśli jednak wolicie wypoczynek na świeżym powietrzu to można u nas nabyć wspaniałe rowery różnorodnych marek. Dysponujemy modelami wyprodukowanymi przez firmy: Scott, Giant, Romet oraz Merida. Szczegółowy opis naszej oferty znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.

drabinki gimnastyczne

Dobrą zabawę i aktywne dbanie o sprawność fizyczną przez dzieci, zapewni ustawienie naszego sprzętu przy placówkach edukacyjnych i na osiedlach mieszkaniowych. Polecamy szczególnie drabinki gimnastyczne do montowania w szkołach. Umożliwiają wykonywanie takich ćwiczeń, jak podciąganie, zwisanie z drążka.