Kategoria: Kluby fitness

Nike Mercurial Victory

Chcesz jak najlepiej przygotować się do meczu? Zależy Ci na tym, aby pobyt na murawie był dla Ciebie prawdziwą przyjemnością i nie powodował lęku o to, że możesz doznać kontuzji czy urazów? Jeżeli tak, to koniecznie musisz właściwie przygotować się do podejmowanej aktywności fizycznej. W szerokim asortymencie przygotowanym przez sklep internetowy prowadzony przez firmę FULSPORT S.C. znajdziesz m. in. buty Mercurial Victory, które doskonale zabezpieczają stopę przed złym ustawieniem i zapewniają jej stabilność.

drabinki gimnastyczne

Dobrą zabawę i aktywne dbanie o sprawność fizyczną przez dzieci, zapewni ustawienie naszego sprzętu przy placówkach edukacyjnych i na osiedlach mieszkaniowych. Polecamy szczególnie drabinki gimnastyczne do montowania w szkołach. Umożliwiają wykonywanie takich ćwiczeń, jak podciąganie, zwisanie z drążka.

Gripy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów rowerowych. Sprzedajemy części do BMX-a, w tym m.in. gripy, które charakteryzują się wielopoziomową strukturą chwytu, dzięki czemu pozwalają na pełną kontrolę działań na naszym rowerze. Wykonane są z gumy KRATON (średnio miękkiej) i mają długość 155 mm (plus barend).

Bluza manchester united

Jeśli jesteś kibicem, pragniesz to okazywać wszędzie tam, gdzie pójdziesz. Doskonała do tego będzie bluza Manchester United, dzięki której wszyscy będą wiedzieli jaki jest Twój ulubiony klub piłkarski. Doskonale będą wyglądać nie tylko podczas oglądania meczu Twojej ulubionej drużyny, ale także na co dzień.