Kategoria: Ogłoszenia multimedialne, reklamodawcy

Studio filmowe

Jeśli interesują Cię filmy promocyjne, nie trać czasu i jak najszybciej sprawdź ofertę przygotowaną przez dom produkcyjny Studio Panika. To specjaliści od realizacji nie tylko filmów promocyjnych ale również teledysków. Dodatkowe informacje znaleźć można na stronie internetowej podanej w linku. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby!

Produkcja reklam Lublin

Zaskocz wszystkich wykorzystaniem nietypowych i wielkoformatowych materiałów w celach marketingowych. Jedną ze specjalności firmy CANVAS jest produkcja reklam. Lublin to miasto na terenie, którego działamy. Wykonujemy wszelkiego rodzaju banery, plandeki, siatki elewacyjne, a także naklejki i folie samoprzylepne.

Druk kalendarzy

Oferujemy Państwu profesjonalny druk kalendarzy. Możemy wykonać dla Państwa kalendarze w wielu formatach, m.in. kalendarze w formacie B2 i A2, a także kalendarze trójdzielne. Druk kalendarzy to nasza specjalność, dlatego zawsze dbamy o to, by ceny tej usługi były bardzo korzystne dla naszych klientów. Wykonane przez nas kalendarze są estetyczne i wytrzymałe. Możemy na nich nadrukować dowolne treści, m.in. treści reklamowe, promocyjne, czy informacyjne. Zachęcamy do skorzystania z naszej wspaniałej oferty.

Producent kalendarzy

Interesują Cię porządne, wykonane z dobrej jakości materiałów akcesoria poligraficzne? Zapraszamy na stronę firmy Udziałowiec - to producent kalendarzy, ulotek, plakatów i podobnych artykułów papierniczych, który na rynku działa już od 20 lat. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi offsetowemu i cyfrowym naświetlarkom mogą oni zadbać o najwyższą jakość swoich wydruków. Profesjonalne zaplecze techniczne pozwala tej olsztyńskiej firmie na dostosowanie swoich wyrobów do indywidualnych życzeń i wymagań Klientów.

Grawerowanie laserowe

Jedną z częściej stosowanych przez nas technologii jest profesjonalne grawerowanie laserowe. To technologia, która pozwala osiągnąć bardzo korzystne rezultaty, przy stosunkowo niskich kosztach. Usługa ta może odbywać się na różnych materiałach oraz odznacza się bardzo wysokim stopniem precyzji. Przekonacie się Państwo sami!

Druk ulotek Warszawa

Coloria to firma, której specjalnością jest profesjonalny druk ulotek. Warszawa to miasto, na którego terenie prowadzimy naszą działalność. Zapraszamy firmy, które w szybki i prosty sposób chcą dotrzeć do nowych klientów. Rozdawanie ulotek wbrew pozorom jest tanim, ale również niezwykle skuteczną metodą promocji. Dzięki atrakcyjnej formie ogłoszenia, a także ciekawemu przedstawieniu oferowanych usług mogą Państwo przyciągnąć i zainteresować osoby, które do tej pory nie wiedziały o istnieniu Państwa firmy.

Parasole handlowe

Marketing outdorowy jest coraz częściej wykorzystywany na różnorodnych imprezach plenerowych. Nasza firma od wielu lat zajmuje się reklamą pneumatyczną, której głównymi nośnikami są nadmuchiwane parasole handlowe, atrapy produktów, balony, bramy, namioty. Nasze produkty prezentują się wyjątkowo efektownie ze względu na starannie dopracowane szczegóły oraz wysoką jakość wykorzystanych przy ich produkcji materiałów. Ponadto bramy pneumatyczne i parasole handlowe są szybkie i łatwe w montażu. Na specjalne życzenie wykonamy również nadruk Państwa logo.

Ulotki reklamowe

Wydrukujemy dla Państwa starannie zaprojektowane materiały promocyjne. Nasza firma stanowi połączenie studia graficznego oraz drukarni, dlatego wykonujemy zlecenia na np. ulotki reklamowe, plakaty, zaproszenia, wizytówki, menu, itd. Zdajemy sobie sprawę, że wszystkie te materiały biurowe i marketingowe stanowią ważny element identyfikacji wizualnej firmy, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z zachowaniem najwyższego profesjonalizmu.