Kategoria: Ogłoszenia multimedialne, reklamodawcy

Studio filmowe

Jeśli interesują Cię filmy promocyjne, nie trać czasu i jak najszybciej sprawdź ofertę przygotowaną przez dom produkcyjny Studio Panika. To specjaliści od realizacji nie tylko filmów promocyjnych ale również teledysków. Dodatkowe informacje znaleźć można na stronie internetowej podanej w linku. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby!

Reklama lublin

Zaskocz wszystkich wykorzystaniem nietypowych i wielkoformatowych materiałów w celach marketingowych. Jedną ze specjalności firmy CANVAS jest reklama. Lublin to miasto na terenie, którego działamy. Wykonujemy wszelkiego rodzaju banery, plandeki, siatki elewacyjne, a także naklejki i folie samoprzylepne.

Druk kalendarzy

Oferujemy Państwu profesjonalny druk kalendarzy. Możemy wykonać dla Państwa kalendarze w wielu formatach, m.in. kalendarze w formacie B2 i A2, a także kalendarze trójdzielne. Druk kalendarzy to nasza specjalność, dlatego zawsze dbamy o to, by ceny tej usługi były bardzo korzystne dla naszych klientów. Wykonane przez nas kalendarze są estetyczne i wytrzymałe. Możemy na nich nadrukować dowolne treści, m.in. treści reklamowe, promocyjne, czy informacyjne. Zachęcamy do skorzystania z naszej wspaniałej oferty.

Producent kalendarzy

Interesują Cię porządne, wykonane z dobrej jakości materiałów akcesoria poligraficzne? Zapraszamy na stronę firmy Udziałowiec - to producent kalendarzy, ulotek, plakatów i podobnych artykułów papierniczych, który na rynku działa już od 20 lat. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi offsetowemu i cyfrowym naświetlarkom mogą oni zadbać o najwyższą jakość swoich wydruków. Profesjonalne zaplecze techniczne pozwala tej olsztyńskiej firmie na dostosowanie swoich wyrobów do indywidualnych życzeń i wymagań Klientów.

Identyfikatory imienne

Jeżeli poszukujesz solidnej tabliczki informacyjnej ze swoimi danymi - świetnie trafiłeś. Oferujemy identyfikatory imienne grawerowane między innymi w laminacie, drewnie oraz metalu. Istnieje możliwość wyprodukowania tabliczki imitującej efekt 3D. Dla służb mundurowych polecamy wytrzymałe nieśmiertelniki.

Koperty kurierskie

Transport wartościowych towarów czy dokumentów przez kurierów od lat wzbudza pewne kontrowersje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza firma oferuje bezpieczne koperty kurierskie, które nie tylko nie pozwolą nikomu nieupoważnionemu na wgląd w zawartość paczki, ale również zapewnią dobrą ochronę przed przypadkowym jej otwarciem. Oprócz kopert kurierskich, proponujemy również inne opakowania foliowe, papierowe oraz różnego rodzaju taśmy pakowe czy zabezpieczające. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w internecie. Zapraszamy!