Kategoria: Ogłoszenia multimedialne, reklamodawcy

Studio filmowe

Jeśli interesują Cię filmy promocyjne, nie trać czasu i jak najszybciej sprawdź ofertę przygotowaną przez dom produkcyjny Studio Panika. To specjaliści od realizacji nie tylko filmów promocyjnych ale również teledysków. Dodatkowe informacje znaleźć można na stronie internetowej podanej w linku. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby!

Reklama lublin

Zaskocz wszystkich wykorzystaniem nietypowych i wielkoformatowych materiałów w celach marketingowych. Jedną ze specjalności firmy CANVAS jest reklama. Lublin to miasto na terenie, którego działamy. Wykonujemy wszelkiego rodzaju banery, plandeki, siatki elewacyjne, a także naklejki i folie samoprzylepne.

Druk kalendarzy

Oferujemy Państwu profesjonalny druk kalendarzy. Możemy wykonać dla Państwa kalendarze w wielu formatach, m.in. kalendarze w formacie B2 i A2, a także kalendarze trójdzielne. Druk kalendarzy to nasza specjalność, dlatego zawsze dbamy o to, by ceny tej usługi były bardzo korzystne dla naszych klientów. Wykonane przez nas kalendarze są estetyczne i wytrzymałe. Możemy na nich nadrukować dowolne treści, m.in. treści reklamowe, promocyjne, czy informacyjne. Zachęcamy do skorzystania z naszej wspaniałej oferty.

Producent kalendarzy

Interesują Cię porządne, wykonane z dobrej jakości materiałów akcesoria poligraficzne? Zapraszamy na stronę firmy Udziałowiec - to producent kalendarzy, ulotek, plakatów i podobnych artykułów papierniczych, który na rynku działa już od 20 lat. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi offsetowemu i cyfrowym naświetlarkom mogą oni zadbać o najwyższą jakość swoich wydruków. Profesjonalne zaplecze techniczne pozwala tej olsztyńskiej firmie na dostosowanie swoich wyrobów do indywidualnych życzeń i wymagań Klientów.

Identyfikatory imienne

Jeżeli poszukujesz solidnej tabliczki informacyjnej ze swoimi danymi - świetnie trafiłeś. Oferujemy identyfikatory imienne grawerowane między innymi w laminacie, drewnie oraz metalu. Istnieje możliwość wyprodukowania tabliczki imitującej efekt 3D. Dla służb mundurowych polecamy wytrzymałe nieśmiertelniki.