Kategoria: Spotkania, czas wolny

Wieczór kawalerski striptiz

Heartbreakers oferuje występy profesjonalnych i zmysłowych tancerek i striptizerek na imprezach prywatnych, firmowych, a przed wszystkim - na wieczorach kawalerskich. Nasze panie zapewniają doskonałą i rozgrzewającą zabawę dla wszystkich gości, a dla pana młodego wykonają specjalne i dedykowane show. Nasze striptizerki wybierane są spośród najpiękniejszych kandydatek, dzięki czemu z powodzeniem podbijają męskie serca w całej Polsce! Nasze dziewczyny oferują również ciekawe gry i zabawy, świetnie sprawdzające się jako wstęp do każdej imprezy.

imprezy firmowe wrocław

Marzysz o tym, by przygotować przyjęcie? W ofercie firmy Cool’e znajdziesz doskonałej jakości obiekty, które świetnie sprawdzą się podczas uroczystości okolicznościowej lub spotkania w plenerze. W asortymencie posiadamy zamki dmuchane, kule wodne, suche baseny, zjeżdżalnie, walce zorbingowe, ściany typu Spider, maskotki, stroje, trampoliny oraz eurobungy. Współpracujemy również z lokalną gastronomią, zaopatrując gości w doskonałe desery oraz inne posiłki. Zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę w wyboru naszych atrakcyjnych artykułów rozrywkowych.

Organizacja wyjazdów motywacyjnych

Zastanawiasz się, jak sprawić aby Twoja kadra pracowała jeszcze efektywniej? Organizacja wyjazdów motywacyjnych to idealny sposób na pokazanie im, że to co robią się liczy i przynosi wymierne korzyści. Na szczęście nie musisz planować takiej wycieczki sam - nasza agencja się tym zajmie. W ofercie znajdziesz podróże m.in. do Madrytu, Nowego Jorku czy Dubaju.