Kategoria: Szkolenia, Dokształcanie, Nauka

Wdrażanie iso

Obowiązujące, międzynarodowe standardy dla różnych branż zostały opracowane w taki sposób, aby móc stanowić nie tylko kryterium oceny, ale również punkt odniesienia. Dlatego też wdrażanie ISO jest takie istotne. Pozwala przede wszystkim na opracowanie strategii działania oraz na dokonanie niezbędnych zmian. Dzięki nim możliwe będzie uzyskanie certyfikatu, który w oczach biznesowych partnerów oraz kontrahentów jest bezapelacyjnym potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług oraz odpowiedzialnego prowadzenia biznesu.

Monitory interaktywne

Firma specjalizuje się w przygotowywaniu innowacyjnych rozwiązań multimedialnych, stosowanych zarówno podczas konferencji, jak i w szkolnictwie. Proponowane są między innymi monitory interaktywne, które mogą posiadać dodatkowe wbudowane Wi-Fi, system Android, a także odbiornik, umożliwiający bezprzewodową transmisję obrazu.

Usługi BHP Poznań

Zastanawiasz się gdzie znajdziesz najwyższej jakości usługi BHP? Poznań to miasto w którym znajduje się firma Globes. Oferuje ona między innymi szkolenia wstępne BHP, audyty bezpieczeństwa oraz na przykład tworzenie dokumentacji systemowej wybranego systemu pod Państwa przedsiębiorstwo. Sprawdź naszą ofertę dostępna na stronie www już dziś!

Kurs barmański Kraków

Nasza firma proponuje zajęcia i szkolenia dla osób, które pragną związać swoją karierę z podawaniem drinków i koktajli. Kurs barmański w odbywa się między innymi w Krakowie i są to cztery dni wypełnione praktycznymi zajęciami. Ponadto uczestnicy otrzymują także materiały, z których mogą czerpać wiedzę także po szkoleniu.