Kategoria: Szkolenia, Dokształcanie, Nauka

Wdrażanie iso

Obowiązujące, międzynarodowe standardy dla różnych branż zostały opracowane w taki sposób, aby móc stanowić nie tylko kryterium oceny, ale również punkt odniesienia. Dlatego też wdrażanie ISO jest takie istotne. Pozwala przede wszystkim na opracowanie strategii działania oraz na dokonanie niezbędnych zmian. Dzięki nim możliwe będzie uzyskanie certyfikatu, który w oczach biznesowych partnerów oraz kontrahentów jest bezapelacyjnym potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług oraz odpowiedzialnego prowadzenia biznesu.

Kurs barmański Kraków

Nasza firma proponuje zajęcia i szkolenia dla osób, które pragną związać swoją karierę z podawaniem drinków i koktajli. Kurs barmański w odbywa się między innymi w Krakowie i są to cztery dni wypełnione praktycznymi zajęciami. Ponadto uczestnicy otrzymują także materiały, z których mogą czerpać wiedzę także po szkoleniu.

Literatura fachowa

W naszym asortymencie dostępne są profesjonalne materiały z różnorodnych dziedzin. Wśród nich, znajduje się literatura fachowa, m.in. z zakresu matematyki, informatyki oraz księgowości. Z publikacji mogą skorzystać zarówno firmy, jak i klienci indywidualni, poszukujący branżowych książek z danego zakresu.