Kategoria: Technologie produkcyjne

Wywrotnice

Posiadamy szeroki wybór produktów, które służą usprawnieniu oraz robotyzacji wszelkiego typu procesów produkcyjnych. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo między innymi nowoczesne wywrotnice przeznaczone do wykonywania transportu pionowego różnego rodzaju wyrobów. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką ich działania.

Cięcie laserem

Laserowe cięcie blach jest w naszej firmie przeprowadzane na poziomie, który zadowoli nawet najbardziej wymagających usługodawców. Precyzja oraz skuteczność - to rezultaty każdej zadania, jakiego się podejmujemy. Skorzystaj z naszej bogatej oferty - jesteśmy pewni, że laserowe cięcie blach to coś, na czym znamy się jak nikt inny.

Osuszacze sprężonego powietrza

W ofercie firmy Pneuma znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości osuszaczy sprężonego powietrza, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Polecamy modele o wydajności od 5 do 12.000m3/h, a wśród nich wersje chłodnicze kompaktowe, adsorpcyjne oraz regenerowane na zimno lub na gorąco. Pozwalają one na szybkie i efektywne usunięcie wilgoci, są wydajne i gotowe do pracy nawet w najbardziej wymagających warunkach. Zapoznaj się z ich dokładnymi parametrami i wybierz model odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

enkodery

Ze względu na specyficzny tryb wykonywania pomiarów, ten rodzaj czujników jest określany jako obrotowo-impulsowe. Enkodery inkrementalne stanowią ważną część oferty firmy Kubler. Każdy tego typu element posiada określoną rozdzielczość, która odpowiada za ilość kombinacji wysyłanych impulsów elektrycznych. Dzięki temu, im mniejsza jest rozdzielczość urządzenia, tym dokładniejsze przesunięcia kątowe możemy mierzyć przy zastosowaniu czujnika. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy.

rozdzielnice natynkowe

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo m.in. specjalistyczne rozdzielnice natynkowe. To nowoczesne urządzenia, gwarantujące wysoki standard bezpieczeństwa i wyjątkową trwałość. Na stronie Ampershop.pl znajdziesz modele posiadające solidne drzwiczki, jedopółkowe lub o czterech rzędach. Zróżnicowanie wersji i modeli zapewnia, że są w stanie one pomieścić już od 4 do nawet 72 modułów. Dla większej ochrony polecamy wersje z dodatkowym zamkiem montowanym bezpośrednio przy drzwiczkach.

Serwis wag

Solidne, a także nowoczesne towary oraz doskonała kategoria usług - zawodowe standardy obsługiwania partnerów jak również poszerzana oferta handlowa - właśnie tak pokrótce da się streścić liczne plusy przedsiębiorstwa. Wybitnie obfita, a także wielce różnorodna propozycja obejmująca wiele akcesoriów i usług (serwis wag, czujniki termostatyczne, podzespoły do wag i wagi kolejowe), to jeden z najistotniejszych atrybutów naszej pracy, który jest uznany przez niepoliczalną liczbę odbiorców.

Regeneracja rozruszników

www.bs-com.pl - Regeneracja rozruszników i alternatorów. Nasza firma od wielu lat funkcjonuje w branży motoryzacyjnej zapewniając najwyższy poziom oferowanych usług, jednocześnie służymy także pomocą przy wyborze najodpowiedniejszych części zamiennych z naszej oferty. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami.

obieraczka do ziemniaków

Jeśli prowadzisz restaurację bądź jesteś odpowiedzialny za wyposażenie lokalu, w naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Proponujemy między innymi funkcjonalne obieraczki do ziemniaków, urządzenia niezbędne w każdym lokalu serwującym posiłki. Posiadamy sprzęty o różnej ładowności oraz wydajności, wykonane ze stali nierdzewnej lub lakierowanej, dzięki czemu są nie tylko wytrzymałe, ale również estetycznie się prezentują. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi ich parametrami.

Fotowoltaika Olsztyn

Już niedługo twój dom lub firma może korzystać z odnawialnego źródła energii, które nigdy się nie skończy. Wystarczy, że skorzystacie z oferty firmy Biomar, która od lat zajmuje się sprzedażą fotowoltaiki choćby w Olsztynie. Ich kolektory słoneczne sprawią, że każdy budynek będzie ogrzany niskimi kosztami.

odczyt tachografu cyfrowego

Kluczowe dla każdego działu logistyki jest bieżące śledzenie położenia własnych samochodów, pokonywanej przez nich odległości, prędkości oraz stanu zużywanego paliwa. Firma Poltrack oferuje odczyt tachografu cyfrowego, co pomoże w odpowiednim gromadzeniu danych o aktywności kierowcy i przedstawieniu ich urzędom transportowym.

JD Edwards Polska

Z nami możesz zarządzać swoim biznesem w pełnym zakresie. Sprytne narzędzie JD Edwards pozwala na podgląd wydarzeń finansowych, zaplanowanie dostaw, przejrzenie zawartości magazynu. Zyskujesz nieograniczony dostęp do szeregu danych, a także błyskawiczny sposób wewnętrznej komunikacji i kontroli nad logistyką.

Kamery cctv

Czy nie marzyliście państwo kiedyś o zabezpieczeniu rodem z hollywoodzkich filmów, aby mieć pełne poczucie ochrony przed niepowołanymi osobami? Jeśli tak, proponujemy doskonałe i nowoczesne rozwiązania do domu, firmy czy na teren prywatny, czyli kamery CCTV, które pozwolą należycie rejestrować wszelkie nieprawidłowości i wizyty niepowołanych osób.

Maszyny czyszczące

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy ProEko, zajmującej się sprzedażą profesjonalnych maszyn czyszczących, przeznaczonych dla firm sprzątających. W naszym asortymencie znajdują się urządzenia, które pozwalają na dokładne sprzątanie na dowolnej powierzchni. Prezentujemy polerki, zamiatarki, odkurzacze oraz wiele innych urządzeń, pochodzących od najlepszych producentów. Są niezwykle trwałe, wyposażone w najlepsze rozwiązania oraz wydajne, dzięki czemu mogą spełnić oczekiwania każdego z naszych Klientów.

Tabliczki znamionowe

Co jest najistotniejsze podczas podejmowania się działań identyfikacyjnych i oznaczeniowych? Czytelność oraz trwałość - to te czynniki decydują o skuteczności oznaczania. Dlatego też zachęcamy do wykorzystania naszych tabliczek znamionowych. Są to doskonałe modele wykonane z rożnych tworzyw. W asortymencie Partex znajdują się wersje ze stali nierdzewnej, aluminium anodowego oraz laminatu dwuwarstwowego. Taki sposób produkcji zapewnia im trwałość i odporność na działanie różnych czynników przez lata.