Kategoria: Technologie produkcyjne

Transportery łańcuchowe

W naszej ofercie znajdują się urządzenia dedykowane różnym gałęziom przemysłu. Produkujemy zarówno części do maszyn jak i całe zespoły. Specjalizujemy się w wytwarzaniu takich rozwiązań jak przemysłowe przenośniki taśmowe o wymiarach oraz parametrach technicznych dostosowanych do potrzeb Klientów. Dodatkowo w naszym asortymencie znajdują się także transportery łańcuchowe bądź rolkowe oraz tak zwane wersje specjalne. Zachęcamy do kontaktu.

Osuszacze sprężonego powietrza

W ofercie firmy Pneuma znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości osuszaczy sprężonego powietrza, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Polecamy modele o wydajności od 5 do 12.000m3/h, a wśród nich wersje chłodnicze kompaktowe, adsorpcyjne oraz regenerowane na zimno lub na gorąco. Pozwalają one na szybkie i efektywne usunięcie wilgoci, są wydajne i gotowe do pracy nawet w najbardziej wymagających warunkach. Zapoznaj się z ich dokładnymi parametrami i wybierz model odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

Serwis wag

Solidne, a także nowoczesne towary oraz doskonała kategoria usług - zawodowe standardy obsługiwania partnerów jak również poszerzana oferta handlowa - właśnie tak pokrótce da się streścić liczne plusy przedsiębiorstwa. Wybitnie obfita, a także wielce różnorodna propozycja obejmująca wiele akcesoriów i usług (serwis wag, czujniki termostatyczne, podzespoły do wag i wagi kolejowe), to jeden z najistotniejszych atrybutów naszej pracy, który jest uznany przez niepoliczalną liczbę odbiorców.

Regeneracja rozruszników

www.bs-com.pl - Regeneracja rozruszników i alternatorów. Nasza firma od wielu lat funkcjonuje w branży motoryzacyjnej zapewniając najwyższy poziom oferowanych usług, jednocześnie służymy także pomocą przy wyborze najodpowiedniejszych części zamiennych z naszej oferty. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami.

JD Edwards Polska

Z nami możesz zarządzać swoim biznesem w pełnym zakresie. Sprytne narzędzie JD Edwards pozwala na podgląd wydarzeń finansowych, zaplanowanie dostaw, przejrzenie zawartości magazynu. Zyskujesz nieograniczony dostęp do szeregu danych, a także błyskawiczny sposób wewnętrznej komunikacji i kontroli nad logistyką.

Tabliczki znamionowe

Co jest najistotniejsze podczas podejmowania się działań identyfikacyjnych i oznaczeniowych? Czytelność oraz trwałość - to te czynniki decydują o skuteczności oznaczania. Dlatego też zachęcamy do wykorzystania naszych tabliczek znamionowych. Są to doskonałe modele wykonane z rożnych tworzyw. W asortymencie Partex znajdują się wersje ze stali nierdzewnej, aluminium anodowego oraz laminatu dwuwarstwowego. Taki sposób produkcji zapewnia im trwałość i odporność na działanie różnych czynników przez lata.

Huta szkła

W naszej ofercie znajdą państwo, przede wszystkim, klosze, słoiki i znicze. Nasza huta szkła posiada dwie podstawowe linie produkcyjne. Linia automatyczna, na której powstają podstawowe wzory naszych zniczy i słoików, a także linia ręczna, gdzie nasi pracownicy wykonują produkty w skomplikowanych, unikalnych wzorach.

Program do planowania załadunku

Nasza oferta skierowana jest do m.in. drukarni i agencji reklamowych. Oferujemy program do planowania załadunku. Oprócz optymalizacji pakowania, posiada on funkcję paletyzacji, przydatną do projektowania opakowań. Pierwsze 30 dni korzystania z aplikacji jest zupełnie darmowe. Oferujemy również szkolenia, które prowadzone są przez doświadczonego projektanta.

Kabiny lakiernicze

Propozycja handlowa naszej firmy Autokabina obejmuje szeroki wybór produktów jedynych w swoim rodzaju: komory, ściany i kabiny lakiernicze, czy destylarki. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej w celu zapoznania się z aktualną ofertą. Gwarantowana profesjonalna usługa w bardzo korzystnej cenie.

zawory do wody

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości urządzeń pneumatycznych oraz akcesoriów, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających fachowców. Polecamy między innymi zawory do wody, a wśród nich modele elektromagnetyczne, pneumatyczne czy procesowe w bardzo przystępnych cenach.

Toczenie CNC

Serdecznie zachęcamy do współpracy z naszą firmą specjalizującą się w obróbce metali (frezowanie, toczenie). Wieprz to miasto, na terenie którego działamy, starając się sprostać oczekiwaniom naszych wymagających klientów. Oferujemy im precyzyjnie i niezawodnie wykonane usługi, aby mogli cieszyć się ich doskonałymi rezultatami. Skorzystaj z naszej oferty w zakresie toczenia CNC metali i przekonaj się, że w tej dziedzinie nie mamy sobie równych. Serdecznie zachęcamy do współpracy na najwyższym poziomie.

Czujniki elektroniczne

Nasze produkty swoje zastosowanie znajdą w motoryzacji oraz innych dziedzinach, w których wykorzystuje się urządzenia pomiarowe. Czujniki elektroniczne jak i mechaniczne pomogą zweryfikować poziom mocy oraz ultradźwięków. Zależy nam na tym, żeby miały one jak największą dokładność pomiaru, dlatego sprzedajemy urządzenia pochodzące od najlepszych producentów.

LG UltraFine 5K

To sprzęt dla profesjonalistów - grafików, fotografów i wszystkich artystów, którzy potrzebują najwyższej rozdzielczości i szerokiej gamy kolorów. Monitor LG UltraFine 5K to ponad 14,7 miliona pikseli - gwarantuje to idealną ostrość, tak niezbędną, gdy zajmujesz się na przykład edycją zdjęć czy montażem filmów.

Przecinarka do metalu

Oferujemy maszyny do obróbki np. blach oraz profili, które bazują na technologii CNC. W asortymencie znajdują się między innymi produkty takie jak precyzyjna przecinarka do metalu oraz piła taśmowa. Urządzenia te nadają się także do obróbki drewna i są często niezbędne w wielu zakładach produkcyjnych.

Taśma fotoluminescencyjna

W naszej ofercie dostępne są rozwiązania, dzięki którym możliwe będzie zwiększenie poziomu bezpieczeństwa pracowników. W skład oferowanych zabezpieczeń, wchodzi m.in. taśma fotoluminescencyjna. Dzięki antypoślizgowemu materiałowi, z którego została wykonana, minimalizuje ryzyko upadku wskutek poślizgnięcia.