Kategoria: Technologie produkcyjne

Wywrotnice

Posiadamy szeroki wybór produktów, które służą usprawnieniu oraz robotyzacji wszelkiego typu procesów produkcyjnych. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo między innymi nowoczesne wywrotnice przeznaczone do wykonywania transportu pionowego różnego rodzaju wyrobów. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką ich działania.

Cięcie laserem

Laserowe cięcie blach jest w naszej firmie przeprowadzane na poziomie, który zadowoli nawet najbardziej wymagających usługodawców. Precyzja oraz skuteczność - to rezultaty każdej zadania, jakiego się podejmujemy. Skorzystaj z naszej bogatej oferty - jesteśmy pewni, że laserowe cięcie blach to coś, na czym znamy się jak nikt inny.

Osuszacze sprężonego powietrza

W ofercie firmy Pneuma znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości osuszaczy sprężonego powietrza, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Polecamy modele o wydajności od 5 do 12.000m3/h, a wśród nich wersje chłodnicze kompaktowe, adsorpcyjne oraz regenerowane na zimno lub na gorąco. Pozwalają one na szybkie i efektywne usunięcie wilgoci, są wydajne i gotowe do pracy nawet w najbardziej wymagających warunkach. Zapoznaj się z ich dokładnymi parametrami i wybierz model odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

Serwis wag

Solidne, a także nowoczesne towary oraz doskonała kategoria usług - zawodowe standardy obsługiwania partnerów jak również poszerzana oferta handlowa - właśnie tak pokrótce da się streścić liczne plusy przedsiębiorstwa. Wybitnie obfita, a także wielce różnorodna propozycja obejmująca wiele akcesoriów i usług (serwis wag, czujniki termostatyczne, podzespoły do wag i wagi kolejowe), to jeden z najistotniejszych atrybutów naszej pracy, który jest uznany przez niepoliczalną liczbę odbiorców.

Regeneracja rozruszników

www.bs-com.pl - Regeneracja rozruszników i alternatorów. Nasza firma od wielu lat funkcjonuje w branży motoryzacyjnej zapewniając najwyższy poziom oferowanych usług, jednocześnie służymy także pomocą przy wyborze najodpowiedniejszych części zamiennych z naszej oferty. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami.

obieraczka do ziemniaków

Jeśli prowadzisz restaurację bądź jesteś odpowiedzialny za wyposażenie lokalu, w naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Proponujemy między innymi funkcjonalne obieraczki do ziemniaków, urządzenia niezbędne w każdym lokalu serwującym posiłki. Posiadamy sprzęty o różnej ładowności oraz wydajności, wykonane ze stali nierdzewnej lub lakierowanej, dzięki czemu są nie tylko wytrzymałe, ale również estetycznie się prezentują. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi ich parametrami.

Fotowoltaika Olsztyn

Już niedługo twój dom lub firma może korzystać z odnawialnego źródła energii, które nigdy się nie skończy. Wystarczy, że skorzystacie z oferty firmy Biomar, która od lat zajmuje się sprzedażą fotowoltaiki choćby w Olsztynie. Ich kolektory słoneczne sprawią, że każdy budynek będzie ogrzany niskimi kosztami.

odczyt tachografu cyfrowego

Kluczowe dla każdego działu logistyki jest bieżące śledzenie położenia własnych samochodów, pokonywanej przez nich odległości, prędkości oraz stanu zużywanego paliwa. Firma Poltrack oferuje odczyt tachografu cyfrowego, co pomoże w odpowiednim gromadzeniu danych o aktywności kierowcy i przedstawieniu ich urzędom transportowym.

JD Edwards Polska

Z nami możesz zarządzać swoim biznesem w pełnym zakresie. Sprytne narzędzie JD Edwards pozwala na podgląd wydarzeń finansowych, zaplanowanie dostaw, przejrzenie zawartości magazynu. Zyskujesz nieograniczony dostęp do szeregu danych, a także błyskawiczny sposób wewnętrznej komunikacji i kontroli nad logistyką.

Kamery cctv

Czy nie marzyliście państwo kiedyś o zabezpieczeniu rodem z hollywoodzkich filmów, aby mieć pełne poczucie ochrony przed niepowołanymi osobami? Jeśli tak, proponujemy doskonałe i nowoczesne rozwiązania do domu, firmy czy na teren prywatny, czyli kamery CCTV, które pozwolą należycie rejestrować wszelkie nieprawidłowości i wizyty niepowołanych osób.

Tabliczki znamionowe

Co jest najistotniejsze podczas podejmowania się działań identyfikacyjnych i oznaczeniowych? Czytelność oraz trwałość - to te czynniki decydują o skuteczności oznaczania. Dlatego też zachęcamy do wykorzystania naszych tabliczek znamionowych. Są to doskonałe modele wykonane z rożnych tworzyw. W asortymencie Partex znajdują się wersje ze stali nierdzewnej, aluminium anodowego oraz laminatu dwuwarstwowego. Taki sposób produkcji zapewnia im trwałość i odporność na działanie różnych czynników przez lata.

Huta szkła

W naszej ofercie znajdą państwo, przede wszystkim, klosze, słoiki i znicze. Nasza huta szkła posiada dwie podstawowe linie produkcyjne. Linia automatyczna, na której powstają podstawowe wzory naszych zniczy i słoików, a także linia ręczna, gdzie nasi pracownicy wykonują produkty w skomplikowanych, unikalnych wzorach.

Program do planowania załadunku

Nasza oferta skierowana jest do m.in. drukarni i agencji reklamowych. Oferujemy program do planowania załadunku. Oprócz optymalizacji pakowania, posiada on funkcję paletyzacji, przydatną do projektowania opakowań. Pierwsze 30 dni korzystania z aplikacji jest zupełnie darmowe. Oferujemy również szkolenia, które prowadzone są przez doświadczonego projektanta.

Kabiny lakiernicze

Propozycja handlowa naszej firmy Autokabina obejmuje szeroki wybór produktów jedynych w swoim rodzaju: komory, ściany i kabiny lakiernicze, czy destylarki. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej w celu zapoznania się z aktualną ofertą. Gwarantowana profesjonalna usługa w bardzo korzystnej cenie.