Kategoria: Gabinet kosmetyczny

aparaty ortodontyczne warszawa

Jednym z wielu aspektów jakimi się zajmujemy jest stomatologia zachowawcza. Prewencyjne działanie pozwala uniknąć w przyszłości długotrwałego, kosztownego i uciążliwego leczenia poważnych schorzeń. Zachęcamy do odwiedzin naszej placówki, gdy zaobserwują Państwo pierwsze niepokojące objawy. Odwiedź nas już dziś!

Szybkie odchudzanie

Szukasz sposobu na to, aby skutecznie pozbyć się nadprogramowych kilogramów, nie narażając się jednocześnie na efekt jo-jo i utratę zdrowia? Szybkie odchudzanie z Centrum Diabetika jest oparte na zastosowaniu diety białkowej, która bardzo pozytywnie wpływa na funkcjonowanie organizmu, odpowiednio go odżywiając.

badania genetyczne na raka warszawa

Czy wiesz, co to są testy 4K Score? To nowoczesna metoda analityczna, dzięki której można wykryć i z wysokim prawdopodobieństwem stwierdzić, czy u danego mężczyzny wystąpi złośliwa odmiana nowotworu prostaty, jeszcze zanim będzie wskazanie do przeprowadzenia biopsji. Jeżeli znajdujesz się w grupie ryzyka, bo Twój ojciec, brat lub dziadek chorował, wykonaj to badanie genetyczne w kierunku raka. Dostępne jest w ośrodku ECZ Innowacje - specjalizującym się w dawaniu dostępu do najnowszych osiągnięć badawczych.

Opieka nad osobami starszymi

Dom Seniora "Słoneczna Polana" to jeden z najbardziej znanych, doświadczonych i cenionych ośrodków w Polsce, który gwarantuje profesjonalną obsługę medyczną dla wszystkich przebywających w nim osób. Zapewniamy całodobową opiekę nad osobami starszymi, a nasze pielęgniarki zadbają o to, aby wszyscy mieszkańcy czuli się u nas jak w domu. Nasz ośrodek zlokalizowany jest w urokliwej i spokojnej części Szklarskiej Poręby, która gwarantuje relaks oraz stałe obcowanie z naturą i świeżym powietrzem polskich gór.

odzież medyczna sklep internetowy

Zajmujemy się działalnością handlową, w ramach której dostarczamy na rynek najlepsze rozwiązania z zakresu elementów strojów przeznaczonych dla pracowników szpitali, klinik, gabinetów, przychodni itp. Specjalnością firmy IguanaMed Polska jest odzież medyczna, która powstaje wyłącznie przy zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów i jest tworzona z dbałością o pełną precyzję wykonania. U nas znajdziecie rozwiązania, które są bardzo wygodne, dzięki czemu idealnie sprawdzają się podczas wielogodzinnej pracy.

Pulsoksymetr TECH-MED

W sklepie internetowym Tech-Med znajdziecie Państwo szeroki wybór akcesoriów medycznych oraz diagnostycznych. Pulsoksymetr to przyrząd do mierzenia stopnia nasycenia tlenem krwi pacjenta. Może być wykorzystywany w stałej kontroli parametrów pacjenta nieprzytomnego, jak i do wyrywkowej kontroli w warunkach domowych.

liposukcja

W dzisiejszych czasach ogromną popularnością cieszy się chirurgia estetyczna. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. takie zabiegi jak liposukcja. Dzięki niej będziecie Państwo mogli cieszyć się zgrabną figurą. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - gwarantujemy komfortowe i bezpieczne warunki, w których będziemy przeprowadzali każdy zabieg!

Badanie słuchu Warszawa

Zapraszamy do odwiedzenia kliniki Ibis, w której przyjmują na konsultacje i badania laryngolodzy z Warszawy. Wykonują dokładne badania słuchu, dzięki którym można dowiedzieć się, czy już naszedł czas leczenia. Działają zgodnie z obowiązującą etyką lekarską i dbają o komfort każdego Pacjenta. Sprawdź sam.

Leczenie uzależnień

Praxis, to poradnia, której specjalnością jest leczenie uzależnień. Świątniki Górne, jako miasto, w którym działa ta placówka, od wielu lat jest w czołówce miast, gdzie najskuteczniej leczone jest uzależnienie od używek takich jak alkohol, narkotyki czy inne szkodliwe środki. We wspomnianej poradni pracują wyłącznie doświadczeni lekarze - psycholodzy i psychiatrzy, którzy pomagają skutecznie leczyć uzależnienia od alkoholu czy narkotyków. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby kliniki lub odwiedzenia jej strony internetowej.

opiekunka niemcy

Jeśli jesteś empatyczna i chcesz spędzić czas z miłymi ludźmi oraz zarobić na wakacje bądź inne wydatki, zajrzyj na stronę Pflege mit Herzen. Jest wiele podobnych firm na rynku, jednak to, dlaczego warto oddelegować się jako opiekunka osób starszych z nami to wysokie wynagrodzenie, możliwość podjęcia pracy w trybie natychmiastowym oraz legalność zatrudnienia (umowy, ubezpieczenie zdrowotne i inne). Oferujemy zakwaterowanie w niemieckiej rodzinie wraz z wyżywieniem, możliwość rozwinięcia umiejętności językowych i podwyższanie swoich kwalifikacji.

ciekły azot

Świadczymy usługi z zakresu kriotechniki oraz kriobiologii. Cryogen to firma, która sprzedaje naczynia cylindryczne. Można w nich przechowywać skroplone gazy lub innego rodzaju ciecze o niskich temperaturach, w tym ciekły azot. W asortymencie posiadamy zarówno pojemniki transportowe, jak i biologiczne, które przeznaczone są do przechowywania materiałów biologicznych. Korzystamy z nich przy magazynowaniu gamet zwierząt gospodarskich, które następnie sprzedajemy. Na naszej stronie można zapoznać się z rankingiem buhajów oraz ich cennikiem.

Protezy zębowe

Jest to proces, który można opóźnić, jednak póki co współczesna medycyna nie znalazła rozwiązania, które gwarantowałoby jego stuprocentowe zahamowanie. Firma Profildent oferuje protezy zębowe, które idealnie zakamuflują braki w jamie ustnej. W naszej ofercie znajdą Państwo uzupełnienia protetyczne akrylowe, posiadające metalowy szkielet, acetalowe będące najskuteczniejsze lecz także najdroższe, oraz hybrydowe, które łączą w sobie cechy dwóch materiałów. Ponadto oferujemy również czyszczenie i naprawę tego typu zamienników.

Psychiatra

Jest to osoba ze specjalizacją medyczną w swojej dziedzinie, która posiada uprawnienia do przepisywania określonych medykamentów, jeśli u pacjenta zdiagnozuje taką potrzebę. Psychiatra przyjmujący w klinice SUPER-ego oferuje pomoc w przypadku takich symptomów jak duża zmienność nastrojów, przygnębienie i smutek czy też częste napady złości.