Kategoria: Gabinet kosmetyczny

aparaty ortodontyczne warszawa

Jednym z wielu aspektów jakimi się zajmujemy jest stomatologia zachowawcza. Prewencyjne działanie pozwala uniknąć w przyszłości długotrwałego, kosztownego i uciążliwego leczenia poważnych schorzeń. Zachęcamy do odwiedzin naszej placówki, gdy zaobserwują Państwo pierwsze niepokojące objawy. Odwiedź nas już dziś!

Szybkie odchudzanie

Szukasz sposobu na to, aby skutecznie pozbyć się nadprogramowych kilogramów, nie narażając się jednocześnie na efekt jo-jo i utratę zdrowia? Szybkie odchudzanie z Centrum Diabetika jest oparte na zastosowaniu diety białkowej, która bardzo pozytywnie wpływa na funkcjonowanie organizmu, odpowiednio go odżywiając.

Opieka nad osobami starszymi

Dom Seniora "Słoneczna Polana" to jeden z najbardziej znanych, doświadczonych i cenionych ośrodków w Polsce, który gwarantuje profesjonalną obsługę medyczną dla wszystkich przebywających w nim osób. Zapewniamy całodobową opiekę nad osobami starszymi, a nasze pielęgniarki zadbają o to, aby wszyscy mieszkańcy czuli się u nas jak w domu. Nasz ośrodek zlokalizowany jest w urokliwej i spokojnej części Szklarskiej Poręby, która gwarantuje relaks oraz stałe obcowanie z naturą i świeżym powietrzem polskich gór.

Pulsoksymetr TECH-MED

W sklepie internetowym Tech-Med znajdziecie Państwo szeroki wybór akcesoriów medycznych oraz diagnostycznych. Pulsoksymetr to przyrząd do mierzenia stopnia nasycenia tlenem krwi pacjenta. Może być wykorzystywany w stałej kontroli parametrów pacjenta nieprzytomnego, jak i do wyrywkowej kontroli w warunkach domowych.

liposukcja

W dzisiejszych czasach ogromną popularnością cieszy się chirurgia estetyczna. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. takie zabiegi jak liposukcja. Dzięki niej będziecie Państwo mogli cieszyć się zgrabną figurą. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - gwarantujemy komfortowe i bezpieczne warunki, w których będziemy przeprowadzali każdy zabieg!

Badanie słuchu Warszawa

Zapraszamy do odwiedzenia kliniki Ibis, w której przyjmują na konsultacje i badania laryngolodzy z Warszawy. Wykonują dokładne badania słuchu, dzięki którym można dowiedzieć się, czy już naszedł czas leczenia. Działają zgodnie z obowiązującą etyką lekarską i dbają o komfort każdego Pacjenta. Sprawdź sam.

Leczenie uzależnień

Praxis, to poradnia, której specjalnością jest leczenie uzależnień. Świątniki Górne, jako miasto, w którym działa ta placówka, od wielu lat jest w czołówce miast, gdzie najskuteczniej leczone jest uzależnienie od używek takich jak alkohol, narkotyki czy inne szkodliwe środki. We wspomnianej poradni pracują wyłącznie doświadczeni lekarze - psycholodzy i psychiatrzy, którzy pomagają skutecznie leczyć uzależnienia od alkoholu czy narkotyków. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby kliniki lub odwiedzenia jej strony internetowej.

Protezy zębowe

Jest to proces, który można opóźnić, jednak póki co współczesna medycyna nie znalazła rozwiązania, które gwarantowałoby jego stuprocentowe zahamowanie. Firma Profildent oferuje protezy zębowe, które idealnie zakamuflują braki w jamie ustnej. W naszej ofercie znajdą Państwo uzupełnienia protetyczne akrylowe, posiadające metalowy szkielet, acetalowe będące najskuteczniejsze lecz także najdroższe, oraz hybrydowe, które łączą w sobie cechy dwóch materiałów. Ponadto oferujemy również czyszczenie i naprawę tego typu zamienników.

Badania genetyczne warszawa

Zmiany nowotworowe wykryte we wczesnym stadium rozwojowym i bez przerzutów, dają choremu szansę na pełne wyzdrowienie. Jeśli w historii rodzinnej Pacjenta występował rak prostaty, jajników, sutków, piersi lub jelita grubego, powinien on wykonać badania genetyczne. W warszawskiej klinice ECZ Innowacje przeprowadzamy testy pozwalające ocenić ryzyko obciążenia nowotworowego. Dzięki temu można będzie wprowadzić odpowiednią profilaktykę, która pozwoli uniknąć zachorowania lub wdrożyć wczesne leczenie.

Suplementy diety naturalne

Powstaliśmy z myślą o tym, aby móc zaoferować Ci naturalne produkty, wykazujące korzystny wpływ na Twoje zdrowie oraz kondycję skóry. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz między innymi zioła, a także naturalne suplementy diety, wśród których znajdują się takie na przeziębienie, oczyszczające, wzmacniające mięśnie i stawy, poprawiające witalność oraz działanie układu nerwowego. Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą naszych produktów oraz zakupów w naszym sklepie internetowym.

Pramol

Zajmujemy się sprzedażą m.in. artykułów chemicznych służących do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Posiadamy liczne artykuły marki Pramol - odświeżacze powietrza, preparaty do mycia powierzchni wodoodpornych, odtłuszczające, odkamieniające, a także skuteczne przy oczyszczaniu powierzchni mikroporowatych.

Refundacja operacji zaćmy

Nasza firma zajmuje się pomocą w pozyskiwaniu środków na zabieg usunięcia zmętnienia soczewki, który może prowadzić do ślepoty. Refundacja operacji zaćmy to rozwiązanie dla osób, którym wsparcie potrzebne jest od zaraz i nie mogą czekać na zabieg dłużej niż kilka miesięcy, a dodatkowo nie posiadają środków na jego pokrycie.

Kątnice

Witamy w internetowej hurtowni Mixdent oferującej najwyższej jakości sprzęt zabiegowy oraz diagnostyczny dla każdego gabinetu dentystycznego. Kątnica stomatologiczna ze stali tytanowej jest bardzo wytrzymałym przyrządem umożliwiającym wiele działań. Polecamy również skrobaczki, dźwignie, końcówki wierteł, turbiny itp.

licówki

Dentyska z Katowic wykonuje w sposób profesjonalny licówki. Zatrudnieni w naszej firmie protetycy posiadają wieloletnie doświadczenie, a kompleksowo wyposażone gabinety zapewniają profesjonalną obsługę specjalistyczną. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu już dziś!

Suplementy sklep

Inwestycja we własne zdrowie to najlepsza decyzja, jaką można podjąć. Dlatego w naszym sklepie oferujemy suplementy, które stanowią wsparcie dla organizmu. Szczególnie przydatne mogą być one dla sportowców i osób, które są aktywne fizycznie. Nasze preparaty uzupełniają niedobory witamin, oczyszczają organizm i wzmacniają odporność.

Gabinet dentystyczny Warszawa

Profesjonalne usługi stomatologiczne to propozycja, którą przedstawia nasz gabinet dentystyczny. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasza prywatna klinika. To oferta, w której znajdą Państwo usługi z zakresu: periodontologii, implantologii, protetyki, ortodoncji, endodoncji i innych dziedzin. Gabinet dentystyczny z Warszawy zaprasza!

Hurtownia sprzętu medycznego

Oferujemy szeroki wybór asortymentu, który zapewnia bezpieczeństwo personelowi szpitali oraz pacjentom. Nasza hurtownia sprzętu medycznego oferuje akcesoria jednorazowego użytku stosowane w gabinetach jak strzykawki czy hipoalergiczne maski. Ponadto, posiadamy aseptyczne zabezpieczenia operacyjne, w tym m.in. wytrzymałe przylepce do mocowania opatrunków czy drenów.