Kategoria: Turystyka i miejsca noclegowe

konferencje w górach

Jeżeli szukają Państwo odpowiedniego miejsca na zorganizowanie profesjonalnej konferencji w górach, zapraszamy do naszego ośrodka Solinianka, który znajduje się w Bieszczadach. Udostępniamy doskonale wyposażoną salę z nowoczesnym sprzętem multimedialnym, która spełni wszystkie oczekiwania każdego spotkania biznesowego.

Tanie wakacje

Tanie wakacje last minute to najlepsza okazja na spędzenie swojego urlopu w ciepłych krajach nie wydając na niego ogromnych kwot. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki nam możliwe będzie zaplanowanie sobie wspaniałego wyjazdu, który na długo zapadnie Państwu w pamięć. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego też nasze oferty zawsze są profesjonalnie opisane i w pełni bezpieczne dla naszych klientów. tanie wakacje last minute to najlepsze rozwiązanie dla osób kochających spontaniczność i oszczędności.

Przyczepka rowerowa

W naszym sklepie rowerowym znajdziesz różnego rodzaju części i akcesoria dla rowerzystów takie, jak: przyczepka rowerowa, bagażniki i wiele innych. Oferowany przez nas asortyment to element niezwykle przydatny do dalszych wycieczek. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami na naszej stronie internetowej.

Rowy noclegi blisko morza

Każdy, kto wybiera się na wypoczynek nad Bałtykiem chciałby zapewnić sobie noclegi blisko morza. Wiedząc o tym, stworzyliśmy komfortowy pensjonat w Rowach. Lokalizacja ta jest szczególnie atrakcyjna, bowiem z jednej strony znajduje się niedaleko rozległych plaż, z drugiej natomiast jest odległa od wielkich, pełnych zgiełku kurortów turystycznych.

Ślesin atrakcje

Wybierając miejsce na urlop, warto spojrzeć poza najbardziej znane miejscowości. Atrakcje Ślesina i jego okolic to przede wszystkim zamki, bazylika i pozostałości po początkach istnienia państwa i pogańskich wierzeniach. Nocować można w pałacyku, który jest świetną bazą wypadową, ponieważ leży niedaleko wspomnianych miejsc.

Hotel Karpacz

Wypocznij podczas wakacji w malowniczych Karkonoszach. Nasz hotel w Karpaczu zaprasza gości, którzy chcą odetchnąć od zgiełku miasta w miejscowości położonej u stóp Śnieżki. Do dyspozycji turystów mamy komfortowe pokoje oraz strefę SPA z basenem, sauną i grotą solną. Zadbamy o to, by Twój wyjazd na weekend był wyjątkowy.